Ezio

Jäsenyyspäiviä : 46 päivää
Yleistulos : 639.
Vararahasto : 1 710 551 equusta
Edelliset omistajat
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 13616.71

Kestävyys
1466.9805
2933.96
Nopeus
825.809
1651.62
Kouluratsastus
1336.398
2672.80
Laukka
641.6115
1283.22
Ravi
1797.477
3594.95
Esteratsastus
740.0785
1480.16
Rotu: TennesseenwalkerIkä: 17 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 160 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 494 kg
Väri: Palomino Syntymäaika: 26.09.2026
Kasvattaja: Ezio Ansiot: 12 799 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 02193
Cutting 0029
Trail 0592436
Reining 04198
Western pleasure 0114
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 10474.17
Kestävyys2255.41  Laukka984.93
Nopeus1269.92  Ravi2766.74
Kouluratsastus2059.88  Esteratsastus1137.28
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2255.41
2255.41
2255.41
Nopeus
1269.92
1269.92
Kouluratsastus
2059.88
2059.88
2059.88
Laukka
984.936
984.936
Ravi
2766.74
2766.74
2766.74
Esteratsastus
1137.28
1137.28
Tällä tammalla on 989 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +38, nopeus: +38, kouluratsastus: +38, laukka: +38, ravi: +38, esteratsastus: +38

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

pommeorKultainen omena

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +11

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
9. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset