bebee

Jäsenyyspäiviä : 31 päivää
Yleistulos : 2741.
Vararahasto : 189 540 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Marwarinhevonen Musta
18:30
Energia
20%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 5261.22

Kestävyys
700.6415
1401.28
Nopeus
482.2865
964.57
Kouluratsastus
354.243
708.49
Laukka
715.7785
1431.56
Ravi
190.1165
380.23
Esteratsastus
187.543
375.09
Rotu: MarwarinhevonenIkä: 2 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 159 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 429 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 27.09.2026
Kasvattaja: bebee

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 14418.85
Kestävyys2876.76  Laukka3597.08
Nopeus2457.48  Ravi1300.18
Kouluratsastus2328.02  Esteratsastus1859.32
BLUP:
-75.36
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2876.76
2876.76
2876.76
Nopeus
2457.49
2457.49
2457.49
Kouluratsastus
2328.02
2328.02
2328.02
Laukka
3597.08
3597.08
3597.08
3597.08
Ravi
1300.18
1300.18
Esteratsastus
1859.32
1859.32
1859.32
Tällä tammalla on 1384 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8


Hevoskeskus

Tammaa Montres Breguet ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset