Valdina

Jäsenyyspäiviä : 2857 päivää
Yleistulos : 1.
Vararahasto : 3 973 068 equusta
Edelliset omistajat
Varsa American Bashkir Curly Rautias
08:30
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 17500.00

Kestävyys
2307.37
4614.74
Nopeus
1491.87
2983.74
Kouluratsastus
1338.76
2677.52
Laukka
1060.5
2121.00
Ravi
1617
3234.00
Esteratsastus
934.5
1869.00
Rotu: American Bashkir CurlyIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 92 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 87 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 10.10.2026
Kasvattaja: rosanna

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 3925.00
Kestävyys1035.02  Laukka475.71
Nopeus669.21  Ravi725.34
Kouluratsastus600.53  Esteratsastus419.19
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1035.02
1035.02
Nopeus
669.21
669.21
Kouluratsastus
600.53
600.53
Laukka
475.71
475.71
Ravi
725.34
725.34
Esteratsastus
419.19
419.19
Tällä tammalla on 335 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

ylimaallinen hevonen keijukakku
vee on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta vee voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevonen vee on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot