Champions

Jäsenyyspäiviä : 2956 päivää
Yleistulos : 62.
Vararahasto : 395 804 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Suomenhevonen Sysirautias
09:00
Energia
99%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 3699.90

Kestävyys
295.822
591.64
Nopeus
313.942
627.88
Kouluratsastus
324.0825
648.16
Laukka
287.029
574.06
Ravi
333.3785
666.76
Esteratsastus
295.698
591.40
Rotu: SuomenhevonenIkä: 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 115 cm
Sukupuoli: oriPaino: 127 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 28.09.2026
Kasvattaja: Champions

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

kroisoksen onni
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 16788.33
Kestävyys2684.59  Laukka2604.79
Nopeus2849.03  Ravi3025.41
Kouluratsastus2941.05  Esteratsastus2683.46
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2684.59
2684.59
2684.59
Nopeus
2849.03
2849.03
2849.03
Kouluratsastus
2941.05
2941.05
2941.05
Laukka
2604.79
2604.79
2604.79
Ravi
3025.41
3025.41
3025.41
Esteratsastus
2683.46
2683.46
2683.46
Tällä hevosella on 1622 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Liinakko
Prinssi Uljas on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Prinssi Uljas voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Prinssi Uljas voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Tiedot