©Atomirotta

Jäsenyyspäiviä : 3865 päivää
Yleistulos : 2240.
Vararahasto : 11 844 equusta
Edelliset omistajat
Kylmäverinen hevonen Percheron Vaaleankimo
18:00
Energia
26%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 18.60

Kestävyys
1.55
3.10
Nopeus
1.55
3.10
Kouluratsastus
1.55
3.10
Laukka
1.55
3.10
Ravi
1.55
3.10
Esteratsastus
1.55
3.10
Rotu: PercheronIkä: 10 kuukautta
Laji: Kylmäverinen hevonenSäkäkorkeus: 147 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 303 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 02.10.2026
Kasvattaja: ©Atomirotta

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 4384.19
Kestävyys940.33  Laukka564.77
Nopeus1000.62  Ravi438.32
Kouluratsastus626.73  Esteratsastus813.41
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Karpo e r r o r
Emä: PET:Jaguar e r r o r
Percheron
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
940.335
940.335
Nopeus
1000.62
1000.62
Kouluratsastus
626.73
626.73
Laukka
564.777
564.777
Ravi
438.32
438.32
Esteratsastus
813.411
813.411
Tällä tammalla on 382 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +7, nopeus: +7, kouluratsastus: +7, laukka: +7, ravi: +7, esteratsastus: +7


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
20. maaliskuu 2027
Karsina:
2** karsina olki
Edut:
heinärehu kaura porkkana

Koulutus

pictoalertHevosta Kiira voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Kiira on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Tiedot