Guzma

Jäsenyyspäiviä : 4959 päivää
Yleistulos : 10.
Vararahasto : 4 644 051 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Mustangi Rautias
08:30
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 5326.65

Kestävyys
532.783
1065.57
Nopeus
684.905
1369.81
Kouluratsastus
380.483
760.97
Laukka
532.48
1064.96
Ravi
152.1865
304.37
Esteratsastus
380.4855
760.97
Rotu: MustangiIkä: 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 100 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 110 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 29.09.2026
Kasvattaja: Guzma

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25832.43
Kestävyys5167.63  Laukka5164.70
Nopeus6643.11  Ravi1476.11
Kouluratsastus3690.43  Esteratsastus3690.45
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Ori 2.94 Tнe Royαlѕ
Emä: T 2.93 Tнe Royαlѕ
Mustangi
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
5167.63
5167.63
5167.63
5167.63
5167.63
Nopeus
6643.11
6643.11
6643.11
6643.11
6643.11
6643.11
Kouluratsastus
3690.43
3690.43
3690.43
3690.43
Laukka
5164.7
5164.7
5164.7
5164.7
5164.7
Ravi
1476.11
1476.11
Esteratsastus
3690.45
3690.45
3690.45
3690.45
Tällä tammalla on 2527 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Sysirautias
Tamma on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Tamma voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Tamma on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Tiedot