Black Ice

Jäsenyyspäiviä : 1445 päivää
Yleistulos : 625.
Vararahasto : 6 696 219 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Marwarinhevonen Punaruunikko
19:30
Energia
23%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2653.60

Kestävyys
157.2855
314.57
Nopeus
451.696
903.39
Kouluratsastus
192.114
384.23
Laukka
296.5955
593.19
Ravi
73.213
146.43
Esteratsastus
155.897
311.79
Rotu: MarwarinhevonenIkä: 2 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 160 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 450 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 07.10.2026
Kasvattaja: Black Ice

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 7840.48
Kestävyys1567.52  Laukka1956.05
Nopeus1339.81  Ravi704.94
Kouluratsastus1257.80  Esteratsastus1014.35
BLUP:
-75.97
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1567.52
1567.52
Nopeus
1339.81
1339.81
Kouluratsastus
1257.8
1257.8
Laukka
1956.05
1956.05
1956.05
Ravi
704.948
704.948
Esteratsastus
1014.35
1014.35
Tällä tammalla on 726 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +19, nopeus: +19, kouluratsastus: +19, laukka: +19, ravi: +19, esteratsastus: +19

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
9. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset