Marcelina

Jäsenyyspäiviä : 3633 päivää
Yleistulos : 21.
Vararahasto : 1 912 103 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Irish Hunter Tummanruunikko
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
85%

Taidot

Yhteensä: 30969.22

Kestävyys
3319.415
6638.83
Nopeus
1990.4165
3980.83
Kouluratsastus
3983.0075
7966.02
Laukka
3095.6915
6191.38
Ravi
884.688
1769.38
Esteratsastus
2211.393
4422.79
Rotu: Irish HunterIkä: 13 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 175 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 539 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 30.09.2026
Kasvattaja: Marcelina Ansiot: 2 985 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 020160
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25712.39
Kestävyys5510.42  Laukka5141.49
Nopeus3305.79  Ravi1469.34
Kouluratsastus6612.55  Esteratsastus3672.80
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5510.42
5510.42
5510.42
5510.42
5510.42
Nopeus
3305.79
3305.79
3305.79
3305.79
Kouluratsastus
6612.55
6612.55
6612.55
6612.55
6612.55
6612.55
Laukka
5141.49
5141.49
5141.49
5141.49
5141.49
Ravi
1469.34
1469.34
Esteratsastus
3672.8
3672.8
3672.8
3672.8
Tällä tammalla on 2515 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa rest while bosom ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

rest while bosom on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 13 vuotta 10 kuukautta
reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset