Henrietta

Jäsenyyspäiviä : 3439 päivää
Yleistulos : 123.
Vararahasto : 655 296 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Appaloosa Rautias, täplikäs loimikuvio
08:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 7825.59

Kestävyys
469.5265
939.05
Nopeus
1006.4735
2012.95
Kouluratsastus
737.591
1475.18
Laukka
849.6785
1699.36
Ravi
223.563
447.13
Esteratsastus
625.9635
1251.93
Rotu: AppaloosaIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 90 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 90 kg
Väri: Rautias, täplikäs loimikuvio Syntymäaika: 01.10.2026
Kasvattaja: Henrietta

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25776.00
Kestävyys3093.06  Laukka5597.36
Nopeus6630.26  Ravi1472.75
Kouluratsastus4858.96  Esteratsastus4123.60
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3093.06
3093.06
3093.06
3093.06
Nopeus
6630.26
6630.26
6630.26
6630.26
6630.26
6630.26
Kouluratsastus
4858.96
4858.96
4858.96
4858.96
4858.96
Laukka
5597.36
5597.36
5597.36
5597.36
5597.36
Ravi
1472.75
1472.75
Esteratsastus
4123.61
4123.61
4123.61
4123.61
Tällä tammalla on 2521 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Rautias, täplikäs loimikuvio
25776.00 on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta 25776.00 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevonen 25776.00 on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot