Jysca

Jäsenyyspäiviä : 3966 päivää
Yleistulos : 2206.
Vararahasto : 5 500 300 equusta
Edelliset omistajat

Pehmoyksisarvinen

compagnonpeluchelicorne
crossoverjustdancedg
22:00
Energia
57%
Terveys
100%
Moraali
86%

Taidot

Yhteensä: 22940.00

Kestävyys
1935
3870.00
Nopeus
1875
3750.00
Kouluratsastus
1885
3770.00
Laukka
1910
3820.00
Ravi
1925
3850.00
Esteratsastus
1940
3880.00
Rotu: YlimaallinenIkä: 20 vuotta 11 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 150 cm
Sukupuoli: oriPaino: 444 kg
Väri: Ylimaallinen Syntymäaika: 02.10.2026
Kasvattaja: Jysca Ansiot: 3 157 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0020
Ravikilpailu 0100
Maastoratsastus 0022
Esteratsastus 0012
Kouluratsastus 0001
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 22940.00
Kestävyys3870.00  Laukka3820.00
Nopeus3750.00  Ravi3850.00
Kouluratsastus3770.00  Esteratsastus3880.00
BLUP:
60.45
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia

Erinomaisuus

Kestävyys
3870
3870
3870
3870
Nopeus
3750
3750
3750
3750
Kouluratsastus
3770
3770
3770
3770
Laukka
3820
3820
3820
3820
Ravi
3850
3850
3850
3850
Esteratsastus
3880
3880
3880
3880
Tällä hevosella on 2240 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +40, nopeus: +40, kouluratsastus: +40, laukka: +40, ravi: +40, esteratsastus: +40

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

cramponsHokit

esteratsastus: +12

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique2xbleu2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnetknightRitarin korvahuppu

kestävyys: +10, nopeus: +10, kouluratsastus: +10, laukka: +10, ravi: +10, esteratsastus: +10

compagnonpeluchelicornePehmoyksisarvinen

kestävyys: +6


Dr. Gigavolt on yksi crossover-hevosista.

Se syntyi pelin Just Dance kotisivuilla: Howrse.

Saat siltä yhden raaputuskupongin joka päivä sen herätessä.

Raaputa kuponki, niin saat lahjan:

  • clipping1 x Klippaustyyli
  • taitopisteet, joita voit jakaa hevosen Dr. Gigavolt taitoihin haluamasi mukaan

Dr. Gigavolt ei ole myytävissä.

Avaa luettelo kaikista, joilla on Dr. Gigavolt

Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
18. joulukuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Hevosta Dr. Gigavolt ei voi käyttää siitokseen.
arbreSukupuu