MayLily

Jäsenyyspäiviä : 504 päivää
Yleistulos : 523.
Vararahasto : 573 782 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Englannintäysverinen Vaaleankimo
10:00
Energia
56%
Terveys
75%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2843.53

Kestävyys
156.4755
312.95
Nopeus
283.6585
567.32
Kouluratsastus
275.0875
550.17
Laukka
383.309
766.62
Ravi
77.34
154.68
Esteratsastus
245.893
491.79
Rotu: EnglannintäysverinenIkä: 1 vuosi 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 163 cm
Sukupuoli: oriPaino: 351 kg
Väri: Vaaleankimo Syntymäaika: 05.10.2026
Kasvattaja: MayLily

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 16883.93
Kestävyys1921.17  Laukka4471.46
Nopeus3534.24  Ravi917.49
Kouluratsastus3192.32  Esteratsastus2847.25
BLUP:
-93.49
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1921.17
1921.17
1921.17
Nopeus
3534.24
3534.24
3534.24
3534.24
Kouluratsastus
3192.32
3192.32
3192.32
3192.32
Laukka
4471.46
4471.46
4471.46
4471.46
Ravi
917.494
917.494
Esteratsastus
2847.25
2847.25
2847.25
Tällä hevosella on 1632 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +19, nopeus: +19, kouluratsastus: +19, laukka: +19, ravi: +19, esteratsastus: +19


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
17. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

pictoalertHevosta Ori 16883 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 1 vuosi 8 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Ori 16883 voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 1 vuosi 8 kuukautta vanha!

Tiedot