Devilsaidhi

Jäsenyyspäiviä : 134 päivää
Yleistulos : 1510.
Vararahasto : 874 845 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Andalusianhevonen Rautias
18:00
Energia
17%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 3116.03

Kestävyys
293.7225
587.45
Nopeus
326.76
653.52
Kouluratsastus
412.6435
825.29
Laukka
177.463
354.93
Ravi
85.54
171.08
Esteratsastus
261.886
523.77
Rotu: AndalusianhevonenIkä: 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 139 cm
Sukupuoli: oriPaino: 195 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 06.10.2026
Kasvattaja: Devilsaidhi

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 17645.21
Kestävyys3327.73  Laukka2006.97
Nopeus3703.05  Ravi962.68
Kouluratsastus4678.72  Esteratsastus2966.05
BLUP:
-98.62
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3327.73
3327.73
3327.73
3327.73
Nopeus
3703.05
3703.05
3703.05
3703.05
Kouluratsastus
4678.73
4678.73
4678.73
4678.73
4678.73
Laukka
2006.97
2006.97
2006.97
Ravi
962.684
962.684
Esteratsastus
2966.05
2966.05
2966.05
Tällä hevosella on 1707 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
16. joulukuu 2026
Karsina:
1* karsina pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana

Koulutus

pictoalertHevosta ** voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 8 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta ** voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 8 kuukautta vanha!

Tiedot