Danielyn

Jäsenyyspäiviä : 4447 päivää
Yleistulos : 149.
Vararahasto : 32 321 522 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Rautias
22:00
Energia
28%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 29363.16

Kestävyys
4502.373
9004.75
Nopeus
1816.771
3633.54
Kouluratsastus
3560.1875
7120.38
Laukka
1087.239
2174.48
Ravi
505.467
1010.93
Esteratsastus
3209.5415
6419.08
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 19 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 518 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 05.10.2026
Kasvattaja: Minni-Hiiri Ansiot: 970 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 01900
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25925.89
Kestävyys6854.46  Laukka2965.73
Nopeus4380.12  Ravi1413.71
Kouluratsastus5414.58  Esteratsastus4897.29
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6854.46
6854.46
6854.46
6854.46
6854.46
6854.46
Nopeus
4380.12
4380.12
4380.12
4380.12
Kouluratsastus
5414.58
5414.58
5414.58
5414.58
5414.58
Laukka
2965.73
2965.73
2965.73
Ravi
1413.71
1413.71
Esteratsastus
4897.29
4897.29
4897.29
4897.29
4897.29
Tällä tammalla on 2536 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +19, nopeus: +19, kouluratsastus: +19, laukka: +19, ravi: +19, esteratsastus: +19

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
9. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Tamma 25925.89 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 19 vuotta 2 kuukautta
reproductionAstutukset: 5
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset