idealdu

Jäsenyyspäiviä : 5520 päivää
Yleistulos : 37.
Vararahasto : 1 122 561 576 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Ranskanravuri Musta
10:00
Energia
86%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 25153.68

Kestävyys
1265.0195
2530.04
Nopeus
3249.6475
6499.30
Kouluratsastus
2939.314
5878.63
Laukka
412.0965
824.19
Ravi
4114.706
8229.41
Esteratsastus
596.058
1192.12
Rotu: RanskanravuriIkä: 19 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 170 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 484 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 05.10.2026
Kasvattaja: idealdu Ansiot: 1 267 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 02000
Western pleasure 0000
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25874.26
Kestävyys4371.18  Laukka1410.71
Nopeus5403.47  Ravi6841.88
Kouluratsastus4887.45  Esteratsastus2959.57
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4371.18
4371.18
4371.18
4371.18
Nopeus
5403.47
5403.47
5403.47
5403.47
5403.47
Kouluratsastus
4887.45
4887.45
4887.45
4887.45
4887.45
Laukka
1410.71
1410.71
Ravi
6841.88
6841.88
6841.88
6841.88
6841.88
6841.88
Esteratsastus
2959.57
2959.57
2959.57
Tällä tammalla on 2531 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa --Sipuli#6 T-- ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

--Sipuli#6 T-- on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 20 vuotta 2 kuukautta
reproductionAstutukset: 7
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset