brooklynbridge

Jäsenyyspäiviä : 2644 päivää
Yleistulos : 8.
Vararahasto : 225 881 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Harmaanruskea
10:00
Energia
86%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 28938.45

Kestävyys
4107.526
8215.05
Nopeus
2188.6055
4377.21
Kouluratsastus
3250.8585
6501.72
Laukka
1484.7705
2969.54
Ravi
497.767
995.53
Esteratsastus
2939.697
5879.39
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 12 vuotta 10 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 161 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 458 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 08.10.2026
Kasvattaja: TomatoFairy Ansiot: 934 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 01800
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25857.21
Kestävyys6835.09  Laukka2958.30
Nopeus4369.22  Ravi1409.95
Kouluratsastus5400.61  Esteratsastus4884.03
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6835.09
6835.09
6835.09
6835.09
6835.09
6835.09
Nopeus
4369.23
4369.23
4369.23
4369.23
Kouluratsastus
5400.61
5400.61
5400.61
5400.61
5400.61
Laukka
2958.3
2958.3
2958.3
Ravi
1409.95
1409.95
Esteratsastus
4884.03
4884.03
4884.03
4884.03
4884.03
Tällä tammalla on 2528 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Tamma 25857.21 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Tamma 25857.21 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 13 vuotta 8 kuukautta
reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset