reikai

Jäsenyyspäiviä : 5036 päivää
Yleistulos : 104.
Vararahasto : 260 822 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Lusitano Punaruunikko
15:30
Energia
31%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 31319.86

Kestävyys
1879.145
3758.29
Nopeus
1619.7945
3239.59
Kouluratsastus
4017.8405
8035.68
Laukka
2818.856
5637.71
Ravi
3288.4725
6576.94
Esteratsastus
2035.821
4071.64
Rotu: LusitanoIkä: 18 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 161 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 447 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 08.10.2026
Kasvattaja: reikai Ansiot: 1 067 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 02132
Esteratsastus 0078
Kouluratsastus 0002
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26026.14
Kestävyys3123.06  Laukka4684.82
Nopeus2862.96  Ravi5465.30
Kouluratsastus6506.55  Esteratsastus3383.45
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3123.06
3123.06
3123.06
3123.06
Nopeus
2862.96
2862.96
2862.96
Kouluratsastus
6506.55
6506.55
6506.55
6506.55
6506.55
6506.55
Laukka
4684.82
4684.82
4684.82
4684.82
4684.82
Ravi
5465.3
5465.3
5465.3
5465.3
5465.3
Esteratsastus
3383.45
3383.45
3383.45
3383.45
Tällä tammalla on 2546 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +18, nopeus: +18, kouluratsastus: +18, laukka: +18, ravi: +18, esteratsastus: +18

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
21. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

hobby3 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 18 vuotta 4 kuukautta
reproductionAstutukset: 6
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset