Cannabia

Jäsenyyspäiviä : 185 päivää
Yleistulos : 915.
Vararahasto : 514 850 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Welshponi Harmaanruskea
22:00
Energia
20%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1947.03

Kestävyys
163.525
327.05
Nopeus
204.312
408.62
Kouluratsastus
183.319
366.64
Laukka
254.056
508.11
Ravi
54.831
109.66
Esteratsastus
113.474
226.95
Rotu: WelshponiIkä: 10 kuukautta
Laji: PoniSäkäkorkeus: 113 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 170 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 17.10.2026
Kasvattaja: Cannabia

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 9448.98
Kestävyys1587.35  Laukka2478.41
Nopeus1988.80  Ravi517.53
Kouluratsastus1782.17  Esteratsastus1094.72
BLUP:
-98.08
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1587.35
1587.35
Nopeus
1988.8
1988.8
1988.8
Kouluratsastus
1782.17
1782.17
1782.17
Laukka
2478.41
2478.41
2478.41
Ravi
517.532
517.532
Esteratsastus
1094.72
1094.72
Tällä tammalla on 887 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +12, nopeus: +12, kouluratsastus: +12, laukka: +12, ravi: +12, esteratsastus: +12


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
23. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
kaura ape 1* klassinen satulahuopa

Koulutus

pictoalertHevosta Glitter 9448.98 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Glitter 9448.98 on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 10 kuukautta vanha!

Tiedot