Angellemon200

Jäsenyyspäiviä : 254 päivää
Yleistulos : 865.
Vararahasto : 223 175 equusta
Edelliset omistajat

Kettukusu-piñata

compagnonpinatapossum
normal
24:00
Energia
52%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 27684.83

Kestävyys
2217.247
4434.49
Nopeus
2322.9705
4645.94
Kouluratsastus
2443.0025
4886.01
Laukka
2130.9685
4261.94
Ravi
2506.034
5012.07
Esteratsastus
2222.19
4444.38
Rotu: SuomenhevonenIkä: 20 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 170 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 487 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 10.10.2026
Kasvattaja: Angellemon200 Ansiot: 7 450 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 021910
Ravikilpailu 0588
Maastoratsastus 0141817
Esteratsastus 020175
Kouluratsastus 01166
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 21215.40
Kestävyys3401.24  Laukka3279.70
Nopeus3597.96  Ravi3826.57
Kouluratsastus3721.51  Esteratsastus3388.42
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3401.24
3401.24
3401.24
3401.24
Nopeus
3597.96
3597.96
3597.96
3597.96
Kouluratsastus
3721.51
3721.51
3721.51
3721.51
Laukka
3279.7
3279.7
3279.7
3279.7
Ravi
3826.57
3826.57
3826.57
3826.57
Esteratsastus
3388.42
3388.42
3388.42
3388.42
Tällä tammalla on 2064 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +29, nopeus: +29, kouluratsastus: +29, laukka: +29, ravi: +29, esteratsastus: +29

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

clochesPutsit

nopeus: +6, kouluratsastus: +6, esteratsastus: +6

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

5thelementairIlmaelementti

kestävyys: +11, nopeus: +11, kouluratsastus: +11, laukka: +11, ravi: +11, esteratsastus: +14

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique2xbleublanc2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bande2xbleu2** fleecepintelit

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

compagnonpinatapossumKettukusu-piñata

kestävyys: +2


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
3. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 20 vuotta 4 kuukautta
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset