emmimaria

Jäsenyyspäiviä : 4271 päivää
Yleistulos : 33.
Vararahasto : 221 089 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Ranskanravuri Tummanruunikko
09:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 5374.38

Kestävyys
453.987
907.97
Nopeus
561.157
1122.31
Kouluratsastus
507.568
1015.14
Laukka
146.5195
293.04
Ravi
710.598
1421.20
Esteratsastus
307.3605
614.72
Rotu: RanskanravuriIkä: 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 114 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 126 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 10.10.2026
Kasvattaja: emmimaria

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25913.12
Kestävyys4377.89  Laukka1412.92
Nopeus5411.35  Ravi6852.44
Kouluratsastus4894.58  Esteratsastus2963.94
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4377.89
4377.89
4377.89
4377.89
Nopeus
5411.35
5411.35
5411.35
5411.35
5411.35
Kouluratsastus
4894.58
4894.58
4894.58
4894.58
4894.58
Laukka
1412.92
1412.92
Ravi
6852.44
6852.44
6852.44
6852.44
6852.44
6852.44
Esteratsastus
2963.94
2963.94
2963.94
Tällä tammalla on 2535 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Tummanruunikko
25913.12 on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta 25913.12 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevonen 25913.12 on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Tiedot