herne

Jäsenyyspäiviä : 10 päivää
Yleistulos : 6716.
Vararahasto : 53 173 equusta
Edelliset omistajat

Eurydike-piñata

compagnonpinataeurydice
Ratsuhevonen Suomenhevonen Liinakko
22:30
Energia
38%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 13365.76

Kestävyys
560.4265
1120.85
Nopeus
1960.1605
3920.32
Kouluratsastus
1827.869
3655.74
Laukka
617.8465
1235.69
Ravi
1216.8255
2433.65
Esteratsastus
499.752
999.50
Rotu: SuomenhevonenIkä: 5 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 170 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 508 kg
Väri: Liinakko Syntymäaika: 15.10.2026
Kasvattaja: -matilda- Ansiot: 583 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 01400
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0001
Esteratsastus 0610
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 20447.27
Kestävyys3272.99  Laukka3165.39
Nopeus3467.95  Ravi3688.62
Kouluratsastus3583.80  Esteratsastus3268.52
BLUP:
27.22
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3272.99
3272.99
3272.99
3272.99
Nopeus
3467.95
3467.95
3467.95
3467.95
Kouluratsastus
3583.8
3583.8
3583.8
3583.8
Laukka
3165.39
3165.39
3165.39
3165.39
Ravi
3688.62
3688.62
3688.62
3688.62
Esteratsastus
3268.52
3268.52
3268.52
3268.52
Tällä tammalla on 1987 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +23, nopeus: +23, kouluratsastus: +23, laukka: +23, ravi: +23, esteratsastus: +23

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

compagnonpinataeurydiceEurydike-piñata

kestävyys: +8


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
20. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 6 vuotta 2 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset