emmimaria

Jäsenyyspäiviä : 4271 päivää
Yleistulos : 33.
Vararahasto : 229 909 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Ranskanravuri Liinakko
14:00
Energia
18%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 30379.59

Kestävyys
2637.849
5275.70
Nopeus
3260.775
6521.55
Kouluratsastus
2949.0715
5898.14
Laukka
141.765
283.53
Ravi
4414.365
8828.73
Esteratsastus
1785.971
3571.94
Rotu: RanskanravuriIkä: 10 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 169 cm
Sukupuoli: oriPaino: 462 kg
Väri: Liinakko Syntymäaika: 11.10.2026
Kasvattaja: emmimaria Ansiot: 1 231 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 02000
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25936.97
Kestävyys4381.81  Laukka1414.19
Nopeus5416.57  Ravi6858.88
Kouluratsastus4898.79  Esteratsastus2966.73
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4381.81
4381.81
4381.81
4381.81
Nopeus
5416.57
5416.57
5416.57
5416.57
5416.57
Kouluratsastus
4898.79
4898.79
4898.79
4898.79
4898.79
Laukka
1414.19
1414.19
Ravi
6858.88
6858.88
6858.88
6858.88
6858.88
6858.88
Esteratsastus
2966.73
2966.73
2966.73
Tällä hevosella on 2536 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

falabellaFalabella

kestävyys: +7, kouluratsastus: +8, laukka: +9

bridewestern2x2** lännensuitset

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta 25936.97 BLÖÖÖB ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

25936.97 BLÖÖÖB on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 7
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset