Kromi

Jäsenyyspäiviä : 732 päivää
Yleistulos : 148.
Vararahasto : 1 265 626 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Tummanruunikko
10:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 27329.77

Kestävyys
4490.76
8981.52
Nopeus
1145.55
2291.10
Kouluratsastus
3548.718
7097.44
Laukka
777.171
1554.34
Ravi
492.9755
985.95
Esteratsastus
3209.7125
6419.43
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 14 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 475 kg
Väri: Tummanruunikko Syntymäaika: 11.10.2026
Kasvattaja: Kromi Ansiot: 862 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0100
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 01900
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25922.82
Kestävyys6853.72  Laukka2965.10
Nopeus4379.66  Ravi1413.52
Kouluratsastus5414.39  Esteratsastus4896.43
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6853.72
6853.72
6853.72
6853.72
6853.72
6853.72
Nopeus
4379.66
4379.66
4379.66
4379.66
Kouluratsastus
5414.39
5414.39
5414.39
5414.39
5414.39
Laukka
2965.1
2965.1
2965.1
Ravi
1413.52
1413.52
Esteratsastus
4896.43
4896.43
4896.43
4896.43
4896.43
Tällä tammalla on 2535 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa 17/10 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

17/10 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 15 vuotta 6 kuukautta
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset