vilmaussi

Jäsenyyspäiviä : 19 päivää
Yleistulos : 3739.
Vararahasto : 584 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Akhaltekinhevonen Ruunikko
09:15
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 4962.13

Kestävyys
656.281
1312.56
Nopeus
419.4155
838.83
Kouluratsastus
518.3455
1036.69
Laukka
283.581
567.16
Ravi
135.1995
270.40
Esteratsastus
468.2445
936.49
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 103 cm
Sukupuoli: oriPaino: 113 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 12.10.2026
Kasvattaja: vilmaussi

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 23856.40
Kestävyys6310.39  Laukka2726.74
Nopeus4032.84  Ravi1299.99
Kouluratsastus4984.09  Esteratsastus4502.35
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6310.39
6310.39
6310.39
6310.39
6310.39
6310.39
Nopeus
4032.84
4032.84
4032.84
4032.84
Kouluratsastus
4984.09
4984.09
4984.09
4984.09
4984.09
Laukka
2726.74
2726.74
2726.74
Ravi
1299.99
1299.99
Esteratsastus
4502.35
4502.35
4502.35
4502.35
Tällä hevosella on 2329 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Musta
Jari on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Jari voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Jari voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Tiedot