Lambada

Jäsenyyspäiviä : 1374 päivää
Yleistulos : 29.
Vararahasto : 1 228 031 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Ranskanravuri Punaruunikko
09:00
Energia
85%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 7900.87

Kestävyys
667.3775
1334.76
Nopeus
825.0585
1650.12
Kouluratsastus
746.1985
1492.40
Laukka
215.4025
430.81
Ravi
1044.4375
2088.88
Esteratsastus
451.959
903.92
Rotu: RanskanravuriIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 102 cm
Sukupuoli: oriPaino: 102 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 13.10.2026
Kasvattaja: Lambada

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25972.61
Kestävyys4387.76  Laukka1416.19
Nopeus5424.45  Ravi6866.78
Kouluratsastus4905.97  Esteratsastus2971.46
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4387.76
4387.76
4387.76
4387.76
Nopeus
5424.45
5424.45
5424.45
5424.45
5424.45
Kouluratsastus
4905.97
4905.97
4905.97
4905.97
4905.97
Laukka
1416.19
1416.19
Ravi
6866.78
6866.78
6866.78
6866.78
6866.78
6866.78
Esteratsastus
2971.46
2971.46
2971.46
Tällä hevosella on 2540 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Ruunikko
ʜᴀᴘᴘʏ ᴛᴏ ʜᴇʟᴘ on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta ʜᴀᴘᴘʏ ᴛᴏ ʜᴇʟᴘ voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta ʜᴀᴘᴘʏ ᴛᴏ ʜᴇʟᴘ voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot