virpale

Jäsenyyspäiviä : 5537 päivää
Yleistulos : 516.
Vararahasto : 76 709 359 equusta
Edelliset omistajat

Muerciélaga

companionchauvesouris2
Ratsuhevonen Hetkellinen KWPN Musta
21:00
Energia
31%
Terveys
100%
Moraali
98%

Taidot

Yhteensä: 298.32

Kestävyys
14.161
28.32
Nopeus
28.5
57.00
Kouluratsastus
34.5005
69.00
Laukka
22.4995
45.00
Ravi
19.5005
39.00
Esteratsastus
30.0005
60.00
Rotu: Hetkellinen KWPNIkä: 17 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 152 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 456 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 14.10.2026
Kasvattaja: virpale Ansiot: 2 595 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0320
Maastoratsastus 0300
Esteratsastus 0743
Kouluratsastus 0700
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 300.00
Kestävyys30.00  Laukka45.00
Nopeus57.00  Ravi39.00
Kouluratsastus69.00  Esteratsastus60.00
BLUP:
91.35
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Hetkellinen KWPN
100.0%
selleclassique1x1* klassinen satula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

falabellaFalabella

nopeus: +7, kouluratsastus: +8, esteratsastus: +9

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

companionchauvesouris2Muerciélaga

nopeus: +2


Fugacious Magic on hetkellinen hevonen.

Hetkelliset hevoset vierailevat hevoskasvatustilallasi rajoitetun ajan.

Niitä voi hoitaa, kouluttaa, kilpailuttaa ja astuttaa palkintojen voittamiseksi ja pelaajan sijoituksen parantamiseksi.

Niitä ei voi majoittaa hevoskeskukseen.

Ne ikääntyvät 6 kuukautta kerrallaan

Näitä hevosia ei voi myydä.

Hevoskeskus

Tammaa Fugacious Magic ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset