Shake

Jäsenyyspäiviä : 5364 päivää
Yleistulos : 3.
Vararahasto : 9 357 734 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Holsteininhevonen Punaruunikko
08:30
Energia
86%
Terveys
15%
Moraali
18%

Taidot

Yhteensä: 25672.31

Kestävyys
1246.8855
2493.77
Nopeus
2795.962
5591.92
Kouluratsastus
3623.4905
7246.98
Laukka
601.8035
1203.61
Ravi
428.551
857.10
Esteratsastus
4139.464
8278.93
Rotu: HolsteininhevonenIkä: 9 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 171 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 45 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 14.10.2026
Kasvattaja: Shake Ansiot: 940 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26041.89
Kestävyys4123.30  Laukka2973.34
Nopeus4641.37  Ravi1417.17
Kouluratsastus6015.09  Esteratsastus6871.62
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4123.3
4123.3
4123.3
4123.3
Nopeus
4641.37
4641.37
4641.37
4641.37
4641.37
Kouluratsastus
6015.09
6015.09
6015.09
6015.09
6015.09
Laukka
2973.34
2973.34
2973.34
Ravi
1417.17
1417.17
Esteratsastus
6871.62
6871.62
6871.62
6871.62
6871.62
6871.62
Tällä tammalla on 2548 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa T ▀ ▄▀ ▄ 31 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

T ▀ ▄▀ ▄ 31 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 10 vuotta 6 kuukautta
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset