hobby

Jäsenyyspäiviä : 5142 päivää
Yleistulos : 96.
Vararahasto : 48 532 963 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Irish Hunter Punaruunikko
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
88%

Taidot

Yhteensä: 31057.40

Kestävyys
3328.0335
6656.07
Nopeus
1996.511
3993.02
Kouluratsastus
3993.5325
7987.06
Laukka
3105.125
6210.25
Ravi
887.4175
1774.84
Esteratsastus
2218.082
4436.16
Rotu: Irish HunterIkä: 17 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 175 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 502 kg
Väri: Punaruunikko Syntymäaika: 14.10.2026
Kasvattaja: hobby Ansiot: 2 344 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0396
Kouluratsastus 0000
droite
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25765.22
Kestävyys5521.87  Laukka5152.03
Nopeus3312.61  Ravi1472.40
Kouluratsastus6626.07  Esteratsastus3680.24
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5521.87
5521.87
5521.87
5521.87
5521.87
Nopeus
3312.61
3312.61
3312.61
3312.61
Kouluratsastus
6626.07
6626.07
6626.07
6626.07
6626.07
6626.07
Laukka
5152.03
5152.03
5152.03
5152.03
5152.03
Ravi
1472.4
1472.4
Esteratsastus
3680.24
3680.24
3680.24
3680.24
Tällä tammalla on 2521 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique1x1* klassinen satula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

brideclassique1x1* klassiset suitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Dark Sanctuary ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Dark Sanctuary on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 4
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset