sannisk

Jäsenyyspäiviä : 1521 päivää
Yleistulos : 241.
Vararahasto : 8 075 550 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Tennesseenwalker Rautias
09:00
Energia
85%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 2047.43

Kestävyys
219.828
439.66
Nopeus
126.567
253.13
Kouluratsastus
198.245
396.49
Laukka
96.5995
193.20
Ravi
269.959
539.92
Esteratsastus
112.5175
225.03
Rotu: TennesseenwalkerIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 83 cm
Sukupuoli: oriPaino: 83 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 15.10.2026
Kasvattaja: sannisk

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 11629.32
Kestävyys2497.21  Laukka1097.35
Nopeus1437.79  Ravi3066.71
Kouluratsastus2252.05  Esteratsastus1278.19
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
2497.22
2497.22
2497.22
Nopeus
1437.79
1437.79
Kouluratsastus
2252.05
2252.05
2252.05
Laukka
1097.36
1097.36
Ravi
3066.71
3066.71
3066.71
Esteratsastus
1278.19
1278.19
Tällä hevosella on 1105 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9


Hevoskeskus

Ratsuyksisarvinen Rautias
ori 11629 on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta ori 11629 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta ori 11629 voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot