Ow

Jäsenyyspäiviä : 3217 päivää
Yleistulos : Ei tulosta
Vararahasto : ∞
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Hetkellinen KWPN Harmaa
18:00
Energia
20%
Terveys
100%
Moraali
99%

Taidot

Yhteensä: 310.00

Kestävyys
15.5
31.00
Nopeus
29.45
58.90
Kouluratsastus
35.65
71.30
Laukka
23.25
46.50
Ravi
20.15
40.30
Esteratsastus
31
62.00
Rotu: Hetkellinen KWPNIkä: 14 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 153 cm
Sukupuoli: oriPaino: 442 kg
Väri: Harmaa Syntymäaika: 15.10.2026
Kasvattaja: ~Rhonda Ansiot: 2 915 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0820
Ravikilpailu 0610
Maastoratsastus 0800
Esteratsastus 01100
Kouluratsastus 01400
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 310.00
Kestävyys31.00  Laukka46.50
Nopeus58.90  Ravi40.29
Kouluratsastus71.30  Esteratsastus62.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Hetkellinen KWPN
100.0%
selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Fade to Black 310 on hetkellinen hevonen.

Hetkelliset hevoset vierailevat hevoskasvatustilallasi rajoitetun ajan.

Niitä voi hoitaa, kouluttaa, kilpailuttaa ja astuttaa palkintojen voittamiseksi ja pelaajan sijoituksen parantamiseksi.

Niitä ei voi majoittaa hevoskeskukseen.

Ne ikääntyvät 6 kuukautta kerrallaan

Näitä hevosia ei voi myydä.

Hevoskeskus

Hevosta Fade to Black 310 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 6
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset