Cannabia

Jäsenyyspäiviä : 185 päivää
Yleistulos : 915.
Vararahasto : 514 850 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Suomenhevonen Sysirautias, liinaharja
10:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 4021.62

Kestävyys
322.499
645.00
Nopeus
341.252
682.50
Kouluratsastus
351.858
703.72
Laukka
311.174
622.35
Ravi
362.3645
724.73
Esteratsastus
321.6625
643.33
Rotu: SuomenhevonenIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 101 cm
Sukupuoli: oriPaino: 101 kg
Väri: Sysirautias, liinaharja Syntymäaika: 22.10.2026
Kasvattaja: Cannabia

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 19656.02
Kestävyys3152.48  Laukka3041.78
Nopeus3335.80  Ravi3542.18
Kouluratsastus3439.47  Esteratsastus3144.31
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3152.48
3152.48
3152.48
3152.48
Nopeus
3335.8
3335.8
3335.8
3335.8
Kouluratsastus
3439.47
3439.47
3439.47
3439.47
Laukka
3041.78
3041.78
3041.78
Ravi
3542.18
3542.18
3542.18
3542.18
Esteratsastus
3144.31
3144.31
3144.31
3144.31
Tällä hevosella on 1909 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Sysirautias
Raptori 19656.02 on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Raptori 19656.02 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Raptori 19656.02 voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot