vampiregirl86

Jäsenyyspäiviä : 5070 päivää
Yleistulos : 1028.
Vararahasto : 40 564 583 equusta
Edelliset omistajat

Kärppä

compagnonhermine
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Sysirautias, liinaharja
08:00
Energia
94%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 28634.01

Kestävyys
3775.504
7551.01
Nopeus
2423.795
4847.59
Kouluratsastus
2989.534
5979.07
Laukka
1636.37
3272.74
Ravi
785.97
1571.94
Esteratsastus
2705.83
5411.66
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 3 vuotta 5 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 156 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 448 kg
Väri: Sysirautias, liinaharja Syntymäaika: 16.10.2026
Kasvattaja: Henrietta Ansiot: 2 050 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0100
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 4033.00
Kestävyys1063.50  Laukka460.97
Nopeus682.79  Ravi221.41
Kouluratsastus842.09  Esteratsastus762.24
BLUP:
-3.58
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Akhaltekinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
1063.5
1063.5
Nopeus
682.79
682.79
Kouluratsastus
842.09
842.09
Laukka
460.97
460.97
Ravi
221.41
221.41
Esteratsastus
762.24
762.24
Tällä tammalla on 348 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +38, nopeus: +38, kouluratsastus: +38, laukka: +38, ravi: +38, esteratsastus: +38

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

eperonsKannukset

kestävyys: +9, nopeus: +9, kouluratsastus: +9, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

tapis3xtriomphalSatulahuopa 3***

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bonnet3xtriomphal3*** korvahuppu

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bande3xtriomphal3*** fleecepintelit

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

packtriomphalVoittajan paketti

kestävyys: +8, nopeus: +8, kouluratsastus: +8, laukka: +8, ravi: +8, esteratsastus: +8


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
1. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 0
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset