fastestcarrot

Jäsenyyspäiviä : 153 päivää
Yleistulos : 1562.
Vararahasto : 1 376 562 equusta
Edelliset omistajat
Varsa American Bashkir Curly Sysirautias, tobiano
09:45
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1033.10

Kestävyys
135.2655
270.53
Nopeus
88.6975
177.40
Kouluratsastus
79.9355
159.87
Laukka
62.7705
125.54
Ravi
94.5425
189.09
Esteratsastus
55.3365
110.67
Rotu: American Bashkir CurlyIkä: 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 98 cm
Sukupuoli: oriPaino: 108 kg
Väri: Sysirautias, tobiano Syntymäaika: 23.10.2026
Kasvattaja: fastestcarrot

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 6845.32
Kestävyys1792.55  Laukka831.84
Nopeus1175.42  Ravi1252.88
Kouluratsastus1059.31  Esteratsastus733.32
BLUP:
-99.83
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
1792.55
1792.55
1792.55
Nopeus
1175.42
1175.42
Kouluratsastus
1059.31
1059.31
Laukka
831.84
831.84
Ravi
1252.88
1252.88
Esteratsastus
733.323
733.323
Tällä hevosella on 628 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuyksisarvinen Rautias
Poppa on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Poppa voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Poppa voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta 2 kuukautta vanha!

Tiedot