OnniPoika

Jäsenyyspäiviä : 1447 päivää
Yleistulos : 11.
Vararahasto : 57 452 946 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Harmaanruskea
10:00
Energia
86%
Terveys
89%
Moraali
95%

Taidot

Yhteensä: 28263.24

Kestävyys
4481.891
8963.78
Nopeus
1545.8095
3091.62
Kouluratsastus
3540.566
7081.13
Laukka
862.37
1724.74
Ravi
498.872
997.74
Esteratsastus
3202.1105
6404.22
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 14 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 425 kg
Väri: Harmaanruskea Syntymäaika: 17.10.2026
Kasvattaja: OnniPoika Ansiot: 1 261 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0312
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26007.09
Kestävyys6875.79  Laukka2974.92
Nopeus4394.00  Ravi1418.06
Kouluratsastus5431.60  Esteratsastus4912.72
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6875.79
6875.79
6875.79
6875.79
6875.79
6875.79
Nopeus
4394
4394
4394
4394
Kouluratsastus
5431.6
5431.6
5431.6
5431.6
5431.6
Laukka
2974.92
2974.92
2974.92
Ravi
1418.06
1418.06
Esteratsastus
4912.72
4912.72
4912.72
4912.72
4912.72
Tällä tammalla on 2544 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tammaa Lokakuu 9 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Lokakuu 9 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 15 vuotta 6 kuukautta
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset