Suppa

Jäsenyyspäiviä : 137 päivää
Yleistulos : 459.
Vararahasto : 85 923 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Akhaltekinhevonen Ruunikko
08:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 5264.78

Kestävyys
695.917
1391.83
Nopeus
444.7425
889.49
Kouluratsastus
549.781
1099.56
Laukka
301.1635
602.33
Ravi
143.5375
287.07
Esteratsastus
497.251
994.50
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 97 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 97 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 18.10.2026
Kasvattaja: Suppa

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26011.78
Kestävyys6876.65  Laukka2975.92
Nopeus4394.68  Ravi1418.35
Kouluratsastus5432.62  Esteratsastus4913.55
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6876.65
6876.65
6876.65
6876.65
6876.65
6876.65
Nopeus
4394.69
4394.69
4394.69
4394.69
Kouluratsastus
5432.62
5432.62
5432.62
5432.62
5432.62
Laukka
2975.92
2975.92
2975.92
Ravi
1418.35
1418.35
Esteratsastus
4913.55
4913.55
4913.55
4913.55
4913.55
Tällä tammalla on 2544 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Rautias
26011,78 on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta 26011,78 voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevonen 26011,78 on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot