Stormyzzz

Jäsenyyspäiviä : 1763 päivää
Yleistulos : 154.
Vararahasto : 19 825 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Lusitano Sysirautias
10:00
Energia
4%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 26917.45

Kestävyys
913.784
1827.57
Nopeus
745.7365
1491.47
Kouluratsastus
3940.463
7880.93
Laukka
2835.2605
5670.52
Ravi
3310.497
6620.99
Esteratsastus
1712.9855
3425.97
Rotu: LusitanoIkä: 10 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: oriPaino: 451 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 18.10.2026
Kasvattaja: Stormyzzz Ansiot: 278 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 02000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26078.11
Kestävyys3129.40  Laukka4694.14
Nopeus2868.60  Ravi5476.42
Kouluratsastus6519.41  Esteratsastus3390.14
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3129.4
3129.4
3129.4
3129.4
Nopeus
2868.6
2868.6
2868.6
Kouluratsastus
6519.41
6519.41
6519.41
6519.41
6519.41
6519.41
Laukka
4694.14
4694.14
4694.14
4694.14
4694.14
Ravi
5476.42
5476.42
5476.42
5476.42
5476.42
Esteratsastus
3390.14
3390.14
3390.14
3390.14
Tällä hevosella on 2550 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +19, nopeus: +19, kouluratsastus: +19, laukka: +19, ravi: +19, esteratsastus: +19

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
21. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** lännensatula 3*** lännensuitset 1* lännensatulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

loka 2 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 8
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset