Minkkis

Jäsenyyspäiviä : 2259 päivää
Yleistulos : 64.
Vararahasto : 716 841 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Irish Hunter Musta
13:30
Energia
14%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 24588.62

Kestävyys
3333.4575
6666.91
Nopeus
673.2715
1346.54
Kouluratsastus
4000.043
8000.09
Laukka
3110.5045
6221.01
Ravi
429.027
858.05
Esteratsastus
748.0045
1496.01
Rotu: Irish HunterIkä: 10 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 174 cm
Sukupuoli: oriPaino: 500 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 18.10.2026
Kasvattaja: Minkkis Ansiot: 936 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25795.75
Kestävyys5528.12  Laukka5158.38
Nopeus3316.61  Ravi1474.32
Kouluratsastus6633.57  Esteratsastus3684.75
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
5528.12
5528.12
5528.12
5528.12
5528.12
Nopeus
3316.61
3316.61
3316.61
3316.61
Kouluratsastus
6633.57
6633.57
6633.57
6633.57
6633.57
6633.57
Laukka
5158.38
5158.38
5158.38
5158.38
5158.38
Ravi
1474.32
1474.32
Esteratsastus
3684.75
3684.75
3684.75
3684.75
Tällä hevosella on 2522 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern1x1* lännensuitset

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta You lost it ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

You lost it on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 4
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset