wory

Jäsenyyspäiviä : 4723 päivää
Yleistulos : 4.
Vararahasto : 290 121 938 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Holsteininhevonen Rautias
14:00
Energia
19%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 26577.12

Kestävyys
839.474
1678.95
Nopeus
2803.148
5606.30
Kouluratsastus
3633.1385
7266.28
Laukka
1449.068
2898.14
Ravi
413.348
826.70
Esteratsastus
4150.3845
8300.77
Rotu: HolsteininhevonenIkä: 10 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 173 cm
Sukupuoli: oriPaino: 508 kg
Väri: Rautias Syntymäaika: 19.10.2026
Kasvattaja: wory Ansiot: 956 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 02000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0010
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26066.84
Kestävyys4127.21  Laukka2976.11
Nopeus4645.59  Ravi1418.49
Kouluratsastus6021.11  Esteratsastus6878.33
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4127.21
4127.21
4127.21
4127.21
Nopeus
4645.59
4645.59
4645.59
4645.59
4645.59
Kouluratsastus
6021.11
6021.11
6021.11
6021.11
6021.11
Laukka
2976.11
2976.11
2976.11
Ravi
1418.49
1418.49
Esteratsastus
6878.33
6878.33
6878.33
6878.33
6878.33
6878.33
Tällä hevosella on 2549 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +16, nopeus: +16, kouluratsastus: +16, laukka: +16, ravi: +16, esteratsastus: +16

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
22. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

6 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 6
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset