oliivipoliivi5

Jäsenyyspäiviä : 423 päivää
Yleistulos : 848.
Vararahasto : 2 828 222 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Appaloosa Rautias, täplikäs loimikuvio
09:00
Energia
100%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 24574.42

Kestävyys
635.4955
1270.99
Nopeus
4023.8525
8047.70
Kouluratsastus
2948.7935
5897.59
Laukka
3720.8975
7441.80
Ravi
112.51
225.02
Esteratsastus
845.6595
1691.32
Rotu: AppaloosaIkä: 14 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 157 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 446 kg
Väri: Rautias, täplikäs loimikuvio Syntymäaika: 19.10.2026
Kasvattaja: Henrietta Ansiot: 2 384 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 01836
Ravikilpailu 02000
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25898.80
Kestävyys3107.42  Laukka5623.88
Nopeus6661.96  Ravi1479.60
Kouluratsastus4882.72  Esteratsastus4143.22
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3107.42
3107.42
3107.42
3107.42
Nopeus
6661.96
6661.96
6661.96
6661.96
6661.96
6661.96
Kouluratsastus
4882.72
4882.72
4882.72
4882.72
4882.72
Laukka
5623.88
5623.88
5623.88
5623.88
5623.88
Ravi
1479.6
1479.6
Esteratsastus
4143.22
4143.22
4143.22
4143.22
Tällä tammalla on 2533 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +29, nopeus: +29, kouluratsastus: +29, laukka: +29, ravi: +29, esteratsastus: +29

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

tapisclassique2xrouge2** klassinen satulahuopa

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonnet2xrougebleu2** korvahuppu

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bande2xrouge2** fleecepintelit

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

bonuscouleurVäri

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
18. marraskuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Cεlεѕtιαl Venla on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 14 vuotta 10 kuukautta
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset