Kromi

Jäsenyyspäiviä : 741 päivää
Yleistulos : 139.
Vararahasto : 1 444 828 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Liinakko
13:30
Energia
34%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 25454.11

Kestävyys
4140.695
8281.39
Nopeus
1317.3015
2634.60
Kouluratsastus
3270.9225
6541.85
Laukka
617.9865
1235.97
Ravi
422.0395
844.08
Esteratsastus
2958.1075
5916.22
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 10 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 164 cm
Sukupuoli: oriPaino: 446 kg
Väri: Liinakko Syntymäaika: 19.10.2026
Kasvattaja: Kromi

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0100
Ravikilpailu 01920
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26032.59
Kestävyys6882.81  Laukka2977.96
Nopeus4398.04  Ravi1419.67
Kouluratsastus5437.04  Esteratsastus4917.07
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6882.81
6882.81
6882.81
6882.81
6882.81
6882.81
Nopeus
4398.04
4398.04
4398.04
4398.04
Kouluratsastus
5437.04
5437.04
5437.04
5437.04
5437.04
Laukka
2977.96
2977.96
2977.96
Ravi
1419.67
1419.67
Esteratsastus
4917.07
4917.07
4917.07
4917.07
4917.07
Tällä hevosella on 2545 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta 48/10 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

48/10 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 5
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset