Ruuseli

Jäsenyyspäiviä : 3354 päivää
Yleistulos : 508.
Vararahasto : 1 869 005 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Hetkellinen KWPN Musta
20:30
Energia
35%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 350.00

Kestävyys
17.5015
35.00
Nopeus
33.251
66.50
Kouluratsastus
40.2485
80.50
Laukka
26.25
52.50
Ravi
22.7485
45.50
Esteratsastus
35.0015
70.00
Rotu: Hetkellinen KWPNIkä: 22 vuotta 6 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 154 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 477 kg
Väri: Musta Syntymäaika: 19.10.2026
Kasvattaja: Ruuseli Ansiot: 8 175 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0420
Ravikilpailu 02252
Maastoratsastus 01212
Esteratsastus 0920
Kouluratsastus 01620
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 350.00
Kestävyys35.00  Laukka52.50
Nopeus66.50  Ravi45.50
Kouluratsastus80.50  Esteratsastus70.00
BLUP:
100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Hetkellinen KWPN
100.0%
cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

longeJuoksutusliina

kouluratsastus: +12, laukka: +10, ravi: +10

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Evanescence350 on hetkellinen hevonen.

Hetkelliset hevoset vierailevat hevoskasvatustilallasi rajoitetun ajan.

Niitä voi hoitaa, kouluttaa, kilpailuttaa ja astuttaa palkintojen voittamiseksi ja pelaajan sijoituksen parantamiseksi.

Niitä ei voi majoittaa hevoskeskukseen.

Ne ikääntyvät 6 kuukautta kerrallaan

Näitä hevosia ei voi myydä.

Hevoskeskus

Tammaa Evanescence350 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

reproductionAstutukset: 2
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset