Alisa07

Jäsenyyspäiviä : 2012 päivää
Yleistulos : 197.
Vararahasto : 205 880 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Irish Hunter Papurikkotäpläinen kimo
08:30
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1390.92

Kestävyys
149.2585
298.52
Nopeus
89.3855
178.77
Kouluratsastus
178.646
357.29
Laukka
139.22
278.44
Ravi
39.6445
79.29
Esteratsastus
99.305
198.61
Rotu: Irish HunterIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 100 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 100 kg
Väri: Papurikkotäpläinen kimo Syntymäaika: 29.10.2026
Kasvattaja: Alisa07

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 15405.36
Kestävyys3306.27  Laukka3083.91
Nopeus1980.01  Ravi878.17
Kouluratsastus3957.25  Esteratsastus2199.73
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3306.27
3306.27
3306.27
3306.27
Nopeus
1980.01
1980.01
1980.01
Kouluratsastus
3957.25
3957.25
3957.25
3957.25
Laukka
3083.91
3083.91
3083.91
Ravi
878.178
878.178
Esteratsastus
2199.74
2199.74
2199.74
Tällä tammalla on 1483 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Kellanvaalea
Juniorikroisos on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Juniorikroisos voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Juniorikroisos on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot