lissupelaa

Jäsenyyspäiviä : 2 päivää
Yleistulos : 9631.
Vararahasto : 154 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Knabstrupinhevonen Ruunikko, leopardikuvio
19:30
Energia
23%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 1137.24

Kestävyys
40.1195
80.24
Nopeus
57.467
114.93
Kouluratsastus
153.417
306.83
Laukka
51.2045
102.41
Ravi
133.9535
267.91
Esteratsastus
132.4575
264.92
Rotu: KnabstrupinhevonenIkä: 3 vuotta 8 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 159 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 443 kg
Väri: Ruunikko, leopardikuvio Syntymäaika: 22.10.2026
Kasvattaja: lissupelaa Ansiot: 16 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 4069.00
Kestävyys371.90  Laukka604.65
Nopeus465.09  Ravi813.80
Kouluratsastus1022.95  Esteratsastus790.61
BLUP:
-63.84
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Knabstrupinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
371.9
371.9
Nopeus
465.09
465.09
Kouluratsastus
1022.95
1022.95
Laukka
604.65
604.65
Ravi
813.8
813.8
Esteratsastus
790.61
790.61
Tällä tammalla on 351 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +17, nopeus: +17, kouluratsastus: +17, laukka: +17, ravi: +17, esteratsastus: +17

potgraisseRasvapurkki

kestävyys: +8, nopeus: +8

sellewestern1x1* lännensatula

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bridewestern2x2** lännensuitset

kestävyys: +2, nopeus: +2, kouluratsastus: +2, laukka: +2, ravi: +2, esteratsastus: +2

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
25. lokakuu 2026
Karsina:
2** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Seuraava astutus: 4 vuotta 4 kuukautta
reproductionAstutukset: 1
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset