Tiia123

Jäsenyyspäiviä : 2 päivää
Yleistulos : 10235.
Vararahasto : 11 924 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Knabstrupinhevonen Rautias, täplikäs loimikuvio
08:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
94%

Taidot

Yhteensä: 0.00

Kestävyys
0
0.00
Nopeus
0
0.00
Kouluratsastus
0
0.00
Laukka
0
0.00
Ravi
0
0.00
Esteratsastus
0
0.00
Rotu: KnabstrupinhevonenIkä: muutama tunti
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 85 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 81 kg
Väri: Rautias, täplikäs loimikuvio Syntymäaika: 23.10.2026
Kasvattaja: Tiia123

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

viisasten kivi
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 4075.00
Kestävyys372.45  Laukka605.54
Nopeus465.77  Ravi815.00
Kouluratsastus1024.46  Esteratsastus791.77
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Uranos
Emä: Gaia
Knabstrupinhevonen
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
372.45
372.45
Nopeus
465.77
465.77
Kouluratsastus
1024.46
1024.46
Laukka
605.55
605.55
Ravi
815
815
Esteratsastus
791.77
791.77
Tällä tammalla on 351 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä tammalla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Ratsuhevonen Knabstrupinhevonen Rautias, täplikäs loimikuvio
Testo on alle 6 kuukauden ikäinen, ja se elää edelleen emänsä kanssa. Niinpä sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Testo voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevonen Testo on sukukypsä, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot