SipuliSiili

Jäsenyyspäiviä : 2023 päivää
Yleistulos : 61.
Vararahasto : 3 175 147 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Holsteininhevonen Papurikkotäpläinen kimo
10:00
Energia
80%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 28236.59

Kestävyys
1418.364
2836.73
Nopeus
3034.7815
6069.56
Kouluratsastus
3932.717
7865.43
Laukka
752.836
1505.67
Ravi
487.563
975.13
Esteratsastus
4492.0315
8984.06
Rotu: HolsteininhevonenIkä: 14 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 173 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 487 kg
Väri: Papurikkotäpläinen kimo Syntymäaika: 23.10.2026
Kasvattaja: Kaktus Ansiot: 795 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02010
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26077.90
Kestävyys4128.31  Laukka2977.40
Nopeus4648.51  Ravi1419.11
Kouluratsastus6023.92  Esteratsastus6880.65
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
4128.31
4128.31
4128.31
4128.31
Nopeus
4648.51
4648.51
4648.51
4648.51
4648.51
Kouluratsastus
6023.92
6023.92
6023.92
6023.92
6023.92
Laukka
2977.4
2977.4
2977.4
Ravi
1419.11
1419.11
Esteratsastus
6880.65
6880.65
6880.65
6880.65
6880.65
6880.65
Tällä tammalla on 2550 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +17, nopeus: +17, kouluratsastus: +17, laukka: +17, ravi: +17, esteratsastus: +17

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Nimi:
Tähän ajankohtaan saakka:
26. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä tamma on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

t 26077.90 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 14 vuotta 10 kuukautta
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset