Adskuuu

Jäsenyyspäiviä : 2 päivää
Yleistulos : 11633.
Vararahasto : 11 549 equusta
Edelliset omistajat
Varsa Shetlanninponi Mustankirjava, tobiano
10:00
Energia
96%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 110.62

Kestävyys
6.359
12.72
Nopeus
10.5085
21.02
Kouluratsastus
11.4945
22.99
Laukka
9.338
18.68
Ravi
3.0305
6.06
Esteratsastus
14.5785
29.16
Rotu: ShetlanninponiIkä: muutama tunti
Laji: PoniSäkäkorkeus: 63 cm
Sukupuoli: oriPaino: 63 kg
Väri: Mustankirjava, tobiano Syntymäaika: 24.10.2026
Kasvattaja: Adskuuu

Varusteet

ei yhtään tällä hetkellä

Esineet

ei yhtään tällä hetkellä
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 7058.08
Kestävyys811.48  Laukka1191.63
Nopeus1341.00  Ravi386.71
Kouluratsastus1466.87  Esteratsastus1860.38
BLUP:
-100.00
-100 0+100

Alkuperä

Isä: Leonard L&L
Emä: picto3Prinsessapicto3
Shetlanninponi
100.0%

Erinomaisuus

Kestävyys
811.489
811.489
Nopeus
1341
1341
Kouluratsastus
1466.87
1466.87
Laukka
1191.63
1191.63
Ravi
386.713
386.713
Esteratsastus
1860.38
1860.38
1860.38
Tällä hevosella on 650 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

Tällä orilla ei ole yhtään bonuksia


Hevoskeskus

Poni Rautias
Leo on alle 6 kuukauden ikäinen ja asuu vielä emänsä kanssa, joten sinun ei tarvitse majoittaa sitä hevoskeskukseen.

Koulutus

pictoalertHevosta Leo voidaan alkaa kouluttaa, kun se on 2 vuotta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Astutus

pictoalertHevosta Leo voidaan tarjota astutuskäyttöön, kun se on 2 vuotta 6 kuukautta.
Se on vasta muutama tunti vanha!

Tiedot