wory

Jäsenyyspäiviä : 4732 päivää
Yleistulos : 4.
Vararahasto : 292 198 100 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Liinakko
13:00
Energia
24%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 26346.94

Kestävyys
4157.876
8315.75
Nopeus
895.0915
1790.18
Kouluratsastus
3284.442
6568.88
Laukka
1451.481
2902.96
Ravi
413.965
827.93
Esteratsastus
2970.6145
5941.23
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 10 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: oriPaino: 491 kg
Väri: Liinakko Syntymäaika: 24.10.2026
Kasvattaja: wory Ansiot: 938 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 0000
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26071.67
Kestävyys6893.03  Laukka2982.29
Nopeus4404.97  Ravi1421.58
Kouluratsastus5445.03  Esteratsastus4924.76
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6893.03
6893.03
6893.03
6893.03
6893.03
6893.03
Nopeus
4404.98
4404.98
4404.98
4404.98
Kouluratsastus
5445.03
5445.03
5445.03
5445.03
5445.03
Laukka
2982.29
2982.29
2982.29
Ravi
1421.58
1421.58
Esteratsastus
4924.76
4924.76
4924.76
4924.76
4924.76
Tällä hevosella on 2551 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Hevosta 26071.67 ei ole vielä rekisteröity hevoskeskukseen.

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

26071.67 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset