TomatoFairy

Jäsenyyspäiviä : 161 päivää
Yleistulos : 215.
Vararahasto : 104 832 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Akhaltekinhevonen Ruunikko
20:00
Energia
22%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 29297.21

Kestävyys
4171.18
8342.36
Nopeus
2267.533
4535.07
Kouluratsastus
3278.975
6557.95
Laukka
1561.0445
3122.09
Ravi
408.9585
817.92
Esteratsastus
2960.914
5921.83
Rotu: AkhaltekinhevonenIkä: 10 vuotta 2 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 165 cm
Sukupuoli: oriPaino: 491 kg
Väri: Ruunikko Syntymäaika: 24.10.2026
Kasvattaja: TomatoFairy Ansiot: 1 357 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Tynnyrinkierto 05610
Cutting 0000
Trail 0000
Reining 0000
Western pleasure 02140
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26024.54
Kestävyys6880.00  Laukka2977.28
Nopeus4396.81  Ravi1419.10
Kouluratsastus5435.48  Esteratsastus4915.87
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
6880
6880
6880
6880
6880
6880
Nopeus
4396.81
4396.81
4396.81
4396.81
Kouluratsastus
5435.48
5435.48
5435.48
5435.48
5435.48
Laukka
2977.28
2977.28
2977.28
Ravi
1419.1
1419.1
Esteratsastus
4915.87
4915.87
4915.87
4915.87
4915.87
Tällä hevosella on 2545 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +17, nopeus: +17, kouluratsastus: +17, laukka: +17, ravi: +17, esteratsastus: +17

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

peigneKampa

kestävyys: +4, nopeus: +4

curepiedKaviokoukku

kouluratsastus: +8

sellewestern3x3*** lännensatula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

bridewestern3x3*** lännensuitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapiswestern1x1* lännensatulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
27. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationwesternTämä hevonen on erikoistunut lännenratsastukseen

Astutus

Tiedot

Ori 26024.54 on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset