Ruusy

Jäsenyyspäiviä : 1690 päivää
Yleistulos : 173.
Vararahasto : 50 321 018 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Appaloosa Musta, loimikuvio
10:00
Energia
80%
Terveys
92%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 24378.21

Kestävyys
622.4465
1244.89
Nopeus
3969.2635
7938.53
Kouluratsastus
2938.6365
5877.27
Laukka
3386.269
6772.54
Ravi
439.2045
878.41
Esteratsastus
833.2845
1666.57
Rotu: AppaloosaIkä: 31 vuotta 4 kuukautta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 157 cm
Sukupuoli: tammaPaino: 457 kg
Väri: Musta, loimikuvio Syntymäaika: 27.10.2026
Kasvattaja: Ruusy Ansiot: 1 981 equusta

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0643
Ravikilpailu 02410
Maastoratsastus 0000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0000
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 25920.65
Kestävyys3110.08  Laukka5628.96
Nopeus6666.92  Ravi1480.79
Kouluratsastus4887.06  Esteratsastus4146.84
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3110.08
3110.08
3110.08
3110.08
Nopeus
6666.92
6666.92
6666.92
6666.92
6666.92
6666.92
Kouluratsastus
4887.06
4887.06
4887.06
4887.06
4887.06
Laukka
5628.96
5628.96
5628.96
5628.96
5628.96
Ravi
1480.79
1480.79
Esteratsastus
4146.84
4146.84
4146.84
4146.84
Tällä tammalla on 2535 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +38, nopeus: +38, kouluratsastus: +38, laukka: +38, ravi: +38, esteratsastus: +38

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
30. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä tamma on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

Cεlεѕtιal Leticio on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
Seuraava astutus: 32 vuotta 2 kuukautta
reproductionAstutukset: 15
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset