Maple

Jäsenyyspäiviä : 978 päivää
Yleistulos : 77.
Vararahasto : 82 403 equusta
Edelliset omistajat
Ratsuhevonen Lusitano Sysirautias
10:00
Energia
4%
Terveys
100%
Moraali
100%

Taidot

Yhteensä: 28222.51

Kestävyys
1074.9975
2149.99
Nopeus
732.5725
1465.14
Kouluratsastus
4276.87
8553.74
Laukka
3079.463
6158.93
Ravi
3592.821
7185.64
Esteratsastus
1354.529
2709.06
Rotu: LusitanoIkä: 10 vuotta
Laji: RatsuhevonenSäkäkorkeus: 162 cm
Sukupuoli: oriPaino: 452 kg
Väri: Sysirautias Syntymäaika: 28.10.2026
Kasvattaja: Maple

Voitot

trophee trophee2 trophee3
Laukkakilpailu 0000
Ravikilpailu 0000
Maastoratsastus 02000
Esteratsastus 0000
Kouluratsastus 0010
Geneettinen potentiaali Yhteensä: 26121.03
Kestävyys3134.56  Laukka4701.83
Nopeus2873.40  Ravi5485.64
Kouluratsastus6530.07  Esteratsastus3395.53
BLUP:
100.00
-100 0+100

Erinomaisuus

Kestävyys
3134.56
3134.56
3134.56
3134.56
Nopeus
2873.4
2873.4
2873.4
Kouluratsastus
6530.07
6530.07
6530.07
6530.07
6530.07
6530.07
Laukka
4701.83
4701.83
4701.83
4701.83
4701.83
Ravi
5485.64
5485.64
5485.64
5485.64
5485.64
Esteratsastus
3395.53
3395.53
3395.53
3395.53
Tällä hevosella on 2556 erinomaisuutta ilmaisevaa tähteä.

centre Hevoskeskusbonukset

kestävyys: +29, nopeus: +29, kouluratsastus: +29, laukka: +29, ravi: +29, esteratsastus: +29

cravacheRaippa

kouluratsastus: +4, laukka: +9, ravi: +9, esteratsastus: +9

selleclassique3x3*** klassinen satula

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

brideclassique3x3*** klassiset suitset

kestävyys: +3, nopeus: +3, kouluratsastus: +3, laukka: +3, ravi: +3, esteratsastus: +3

tapisclassique1x1* klassinen satulahuopa

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bonnet1x1* korvahuppu

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1

bande1x1* fleecepintelit

kestävyys: +1, nopeus: +1, kouluratsastus: +1, laukka: +1, ravi: +1, esteratsastus: +1


Hevoskeskus

Tähän ajankohtaan saakka:
31. lokakuu 2026
Karsina:
3*** karsina vesikaukalo suihku pellava
Edut:
heinärehu kaura porkkana ape 3*** klassinen satula 3*** klassiset suitset 1* klassinen satulahuopa 1* korvahuppu 1* fleecepintelit

Koulutus

Kestävyys
Nopeus
Kouluratsastus
Laukka
Ravi
Esteratsastus

Kilpailut

specialisationclassiqueTämä hevonen on erikoistunut klassiseen ratsastukseen

Astutus

Tiedot

kumma kummajainen on tiimihevonen eikä sillä voi tehdä astutuksia.
reproductionAstutukset: 3
arbreSukupuu
chevalJälkeläiset